Slide 4

 

Kliendid kirjutavad

 

Macbooki hooldus

Olen varem mõnede arvutifirmade poole pöördunud erinevate tehniliste probleemidega ja tean, kuidas kliente teenindatakse. Üldjuhul väga loiult ja klientidesse suhtutakse külmalt! Trumpit oli seekord meeldivaks erandiks, kus töö teostati kiirelt ja väga kvaliteetselt ning ka suhtlemine jättis erakordselt meeldiva mulje. Soovitan kõikidel arvutiomanikel kasutada Trumpit'i teenuseid. Aitäh ja edu edaspidiseks!

Toivo Asmer - Italcar OÜ

Trumpit suunas paremale teele, Apple toodete juurde, millesse süvenedes ja harjudes muutus mu elu tunduvalt lihtsamaks.

Jaak Tõnismann - Balti Ehitus

Macbooki hooldus

Olen väga rahul! Kliendi "kiiksudesse" suhtute mõistvalt. Teenindus on viisakas. Töö teostati kiirelt ja professionaalselt. Hinnavahe võrreldes teiste Eestis tegutsevate Apple teenindustega on vähemalt kümnekordne kliendi kasuks. Veelkord - suur aitäh!

Toel Teemaa

Macbooki hooldus

taaskord väga hästi :) ps. mu arvuti justkui on kiirem...ju siis see dokumendihalduse jama tegi ka arvuti aeglasemaks enne.

Ele-Mall Vainomäe - VV Crew OÜ

head soovitused riistvara ja võrgu haldamiseks, samas võimalus tellida vajalikud riistvara osad või seadmed.

Risto Metsla - Smart Project OÜ

Sobivad lahendused

Trumpit on väga hästi osanud hinnata just meie vajadusi ning sellest tulenevalt pakkunud väga täpselt meile sobivaid lahendusi.

Gabriel Veide - Pro Promo

Trumpiti kõrge teeninduskultuur on alati tähendanud kiiret ja lihtsat koostööd, mis vähendab märgatavalt minu kui ettevõtja koormust it-küsimustes. Soovitan soojalt.

Peeter Nieler - Criffin

Ettevõtjana on vaja muretseda paljude asjade eest. Kõik IT-d puudutav mulle tänu Trumpit-ile enam peavalu ei valmista. Ei pea selle peale mõtlemagi.

Rando Pärna - Seed Forum Eesti

Võta meiega ühendustTelefon:

+372 603 0222

E-mail:

info@trumpit.ee

 


Ostukorv

Sinu informatsioon

Ettevõtte infoMakseviisTransport

Tellimused al. 100€ tasuta transport
Tulen ise järgi
Omniva kuller 6€
6
Post24 3€
Smartpost 3€
3
3
4